<

USJOC 2014 OPEN

Div

Wt

Name

Seed

Town/Club

D1

37

Talon Verbeck

3

ArkCityTakedownClub

D1

37

Tucker Verbeck

4

ArkCityTakedownClub

D1

37

Will Meredith

 

BerryhillLittleChiefs3

D1

37

Mason Burnham

 

CatoosaWrestling

D1

37

Jaxon Randle

2

Chickasha

D1

37

Jake Noble

1

LawtonStorm

D1

37

Drew Parker

 

RuffRyders

D1

37

Drake Naylor

 

WagonerTakedownClub

D1

40

Antwan Hernandez

1

BarNone

D1

40

Tyson Townley

 

Barnsdall1

D1

40

Julian Seymour

 

BurnsFlatRenegadeEagles

D1

40

Jesse Justice

3

CardinalWrestling

D1

40

Eli Fike

 

CatoosaWrestling

D1

40

Kannon Henn

 

MatrixGrappling

D1

40

Bryce Girty

2

SequoyahIndianYouth

D1

40

Julio Aguirre

4

WoodwardYouthWrestling

D1

43

Juan Ybarra

4

Altus1

D1

43

Jett Moore

3

BestTrainedWrestling

D1

43

Davian McConnell

 

CardinalWrestling

D1

43

Beckett Jackson

2

CommandoWrestlingClub

D1

43

Austin Watters

 

MorrisonWildcats

D1

43

Ean Wells

1

OklahomaElite

D1

43

Chancellor Tealer

 

Ruffryders

D1

43

Blayden Harper

 

SCOutlaws1

D1

43

Kyler Auten

 

SperryWrestlingClub

D1

43

Larra Mullin

 

Stilwellyouthwrestling1

D1

43

Brantley Johnson

 

TuttleTakedownClub1

D1

43

Ian Rodriguez

 

WesleyWrestling

D1

43

Kingston Arnold

 

YukonYouthWrestling

D1

46

Ryan Brown

 

BerryhillLittleChiefs3

D1

46

Jaxon Sparks

 

BlanchardWrestling

D1

46

Tristen Cox

 

Brawlers

D1

46

Miles Velasquez

3

CommandoWrestlingClub

D1

46

Boston Bittle

 

CushingTigerWrestling

D1

46

Caleb Needham

4

MaizeWrestlingClub1

D1

46

Easton Grantham

1

MaizeWrestlingClub1

D1

46

Wyatt Carico

 

MatrixGrappling

D1

46

Jayden Turner

 

PinKings

D1

46

Joaquin Moralez

 

RogersIronWrestling

D1

46

Collins Landon

 

Ruffryders2

D1

46

Shelton Townsend

 

ShawneeTakedownClub

D1

46

Aidan Kramer

 

WeatherfordYouthWrestling

D1

46

Ashton Davis

2

WilburtonTakeDownClub1

D1

49

Korbyn Gibson

 

BorgerYouthWrestling

D1

49

Landon Seymour

 

BurnsFlatRenegadeEagles

D1

49

Hayden Lee

3

CommandoWrestlingClub

D1

49

Sy Phipps

1

Jr.Patriots

D1

49

Rebel Doiron

 

LittleAxeTakedownClub

D1

49

Daegan Reyes

 

MatrixGrappling

D1

49

Landin Lamberth

 

MaverickEliteYouthwrestling

D1

49

Devon Miller

2

PoncaCityKidsWrestling1

D1

49

Knight Mason

4

PutnamCityNorthYouthWrestling

D1

49

Aiden Gonzales

 

SnyderTakedownClub

D1

49

hayze ivey

5

Southmoore1

D1

52

Chase Eaves

1

Barnsdall

D1

52

Trent Eck

3

Brawlers

D1

52

Cory Velasquez

2

CommandoWrestlingClub

D1

52

Roman Tucker

 

CushingTigerWrestling

D1

52

Alex Chapman

 

DelCity

D1

52

Dakota Dahlenburg

 

HintonWrestling

D1

52

Skylar Red Elk

4

LawtonStorm

D1

52

Griffin Bower

 

MaverickEliteYouthwrestling

D1

52

Trae Rios

 

WestmooreJaguars2

D1

52

James Brooks

5

YukonYouthWrestling

D1

55

Ethan Eck

 

Brawlers

D1

55

Logan Hargrove

 

CatoosaWrestling

D1

55

Nukoa Knight

 

CommandoWrestlingClub

D1

55

George Tahdooahnippah

5

ElginGrapplers

D1

55

Brandon Runhaar

4

FourPointsYouthWrestling

D1

55

Christian Morales

2

LawtonStorm

D1

55

Marky Gallegos

 

MaverickEliteYouthwrestling

D1

55

Thomas Pacheco

3

MaverickEliteYouthwrestling

D1

55

Colton Cadell

 

SCOutlaws1

D1

55

MADDAX MOBLY

 

SULPHURYOUTHWRESTLINGCLUB

D1

55

Joseph Jeter

1

TeamJeter1

D1

55

Luke Humphreys

 

WeatherfordYouthWrestling

D1

60

Brohk Townley

 

Barnsdall1

D1

60

Langston Pratt

2

Geary

D1

60

Luke Gates

 

NoblePeeweeWrestling

D1

60

Hayden Yocham

 

SapulpaWrestlingClub

D1

60

JACOB WHEBA

1

STANDFASTWRESTLING

D1

66

Jakobi Tallent

 

Anadarkoyouthwrestling

D1

66

Kyle Jenkins

4

Geary

D1

66

Blake Thomas

 

MorrisonWildcats

D1

66

Hayden LeClair

2

PoncaCityKidsWrestling1

D1

66

Jake Girty

1

SequoyahIndianYouth

D1

66

Ritson Meyer

3

SnyderTakedownClub

D1

66

Charboneau Kale

 

WagonerTakedownClub

D1

66

Darien Lewis

 

WesleyWrestling1

D1

HWT

Jace Williams

 

ElginGrapplers

D1

HWT

Connor Franks

 

NoblePeeweeWrestling

D2

43

Jackson Martin

 

BerryhillLittleChiefs3

D2

43

Teric Hussaini

2

BLUETXTREME

D2

43

McCaslin Colt

1

DivisionBellWrestling

D2

43

Hunter Jackson

3

ElginGrapplers

D2

46

Michael Johnson

2

BLUETXTREME

D2

46

Cannon Acklin

 

CardinalWrestling

D2

46

Iziah Tusler

 

CushingTigerWrestling

D2

46

Max Tucker

 

CushingTigerWrestling

D2

46

Dillon Ryan

 

Jr.Patriots

D2

46

Damon Ingram

6

MaizeWrestlingClub1

D2

46

Kody Routledge

1

OklahomaElite

D2

46

Christopher Kiser

3

PoncaCityKidsWrestling1

D2

46

Stockton Allen

4

R.A.W.

D2

46

CASH DONNELL

 

STANDFASTWRESTLING

D2

46

Javin Douglas

 

YukonYouthWrestling

D2

49

Spencer Mosier

 

ArkCityTakedownClub

D2

49

Treshaun Tecson

 

Bar-NoneWrestling

D2

49

Cole Smith

 

Barnsdall

D2

49

Otto Black

 

BerryhillLittleChiefs3

D2

49

Cooper Marlow

6

BridgeCreekBobcats

D2

49

Zarion Kraft

 

BridgeCreekBobcats

D2

49

Bryson Humphries

 

CommandoWrestlingClub

D2

49

Auwen Drew

 

DivisionBellWrestling

D2

49

Gerald Harris III

2

EdmondGenerals

D2

49

Carlos Ajoleza

 

EdmondGenerals

D2

49

Jordan Campbell

 

EdmondGenerals

D2

49

Jagor Turner

 

HintonWrestling

D2

49

Seoni Phipps

 

Jr.Patriots

D2

49

Brooklyn Noel

 

MooreLions

D2

49

Armando Mendoza

 

OmadaKitrinos

D2

49

Ethan Pappan

 

PoncaCityKidsWrestling1

D2

49

Jimmy Swenson

5

PoncaCityKidsWrestling1

D2

49

Destin Parker

 

RuffRyders

D2

49

Clayton Giddens

1

SandSpringsOpen2

D2

49

Tyler Grubbs

 

ShawneeTakedownClub

D2

49

Zao Estrada

4

SOTAcademy

D2

49

Avery Baller

3

SOTAcademy1

D2

49

jaxon lippe

 

Southmoore1

D2

49

Austin Rodriguez

 

WesleyWrestling

D2

52

Wyatt Miller

 

ChandlerTakedownClub

D2

52

Isaiah McDow

 

ClintonYouthWrestling

D2

52

Andrew Collier

 

CushingTigerWrestling

D2

52

Mason Rieman

 

CushingTigerWrestling

D2

52

Levi Glover

6

KansasYoungGuns

D2

52

Daniel Gomez

 

MaizeWrestlingClub1

D2

52

Brandon Sharp

 

NoblePeeweeWrestling

D2

52

Angel Tiscareno

4

PerryOpenMaroons

D2

52

Braden Perciful

1

PoncaCityKidsWrestling1

D2

52

Lawson Knox

 

SCOutlaws1

D2

52

Hayden Girty

5

SequoyahIndianYouth

D2

52

Simeon Adair

2

SequoyahIndianYouth

D2

52

Justin Pyle

3

TeamGuthrieYouthWrestling

D2

52

Cason Rumley

 

TuttleTakedownClub1

D2

55

Brett Eaves

 

Barnsdall

D2

55

Robert Franks

1

BestTrainedWrestling

D2

55

Hazen Harris

 

BlanchardWrestling

D2

55

Jamison Smalley-Sparks

 

BlanchardWrestling

D2

55

Owen Eck

4

Brawlers

D2

55

Jaxson Humphries

 

CommandoWrestlingClub

D2

55

Jude Randall

6

EdmondGenerals

D2

55

EZRA GATES

 

GROVETAKEDOWNCLUB

D2

55

Nakaylen Shabazz

5

MaizeWrestlingClub1

D2

55

Braxton Sloan

 

MorrisonWildcats

D2

55

LANDYN SOMMER

3

PioneerWrestlingClub

D2

55

Cameron Kiser

 

PoncaCityKidsWrestling1

D2

55

Christian Taylor

 

ShawneeTakedownClub

D2

55

JAHIEM STEVENSON

 

STANDFASTWRESTLING

D2

55

Hunter Hollingsworth

2

Teamsprawl

D2

58

jared law

 

Alvawrestlingclub

D2

58

Matthew Becker

 

AzleWrestlingClub

D2

58

A.J. Furnish

 

Brawlers

D2

58

Garrett Stinchcomb

 

CommandoWrestlingClub

D2

58

Gober Grant

5

DivisionBellWrestling

D2

58

Bryson Brooksher

 

DuncanYouthWrestling

D2

58

Landon Johnson

 

Jr.Patriots

D2

58

ShelMon Bennett

3

Jr.Patriots

D2

58

Ayden Flores

 

MaizeWrestlingClub1

D2

58

Beau Hickman

 

MatrixGrappling

D2

58

Nathen Watters

 

MorrisonWildcats

D2

58

Omar Washington

 

PinKings

D2

58

CAEL HUGHES

4

PioneerWrestlingClub

D2

58

Jack Swenson

 

PoncaCityKidsWrestling1

D2

58

Cole Mayfield

 

R.A.W.

D2

58

Jace Roller

2

R.A.W.

D2

58

Ethan Mendoza

 

RandallYouthWrestling

D2

58

Garrett Perea

 

RandallYouthWrestling

D2

58

Shawn Ryncarz

 

RuffRyders

D2

58

Donovan Watkins

 

SandSpringsOpen2

D2

58

Josey Jernegan

 

SperryWrestlingClub

D2

58

Kaleb Minton

 

SperryWrestlingClub

D2

58

ELI KIRK

 

STANDFASTWRESTLING

D2

58

BROCK POULIN

 

SULPHURYOUTHWRESTLINGCLUB

D2

58

Olguin Cole

 

Teamsprawl

D2

58

Ayden Rodriguez

 

WesleyWrestling1

D2

58

Richard Davila

1

WesleyWrestling2

D2

58

Westin Heger

 

YukonYouthWrestling

D2

61

Hunter Chase

 

ArkCityTakedownClub

D2

61

Ali McCoy

 

BLUETXTREME

D2

61

Sophia Valdez

 

BorgerYouthWrestling

D2

61

Chace Massie

 

ChandlerTakedownClub

D2

61

Kason McGill

6

CommandoWrestlingClub

D2

61

Max Weller

 

CommandoWrestlingClub

D2

61

Dalton Allen

 

CushingTigerWrestling

D2

61

John Oborny

5

Cy-SelectWrestling

D2

61

Kaden Hinson

 

DelCity

D2

61

Miller Kasen

 

DivisionBellWrestling

D2

61

Stone Julian

1

DivisionBellWrestling

D2

61

Braxton Robertson

 

ElkCityYouthWrestling

D2

61

Jessie Chavez

4

LawtonYoungGuns

D2

61

Kerry Verner

 

PinKings

D2

61

Mason Buzbee

 

R.A.W.

D2

61

Brantz Bateman

2

SCOutlaws1

D2

61

Elijah Pena

3

WesleyWrestling2

D2

64

Jayden Alexander

2

BLUETXTREME

D2

64

Xavier Kelley

 

BLUETXTREME

D2

64

Kelby Eck

 

Brawlers

D2

64

Troy Allen

3

DerbyWrestlingClub1

D2

64

Talon McCollom

 

EdmondGenerals

D2

64

Zachary Wessley

4

MaizeWrestlingClub1

D2

64

Wyatt Welch

 

MorrisonWildcats

D2

64

BLAKE JOHNSON

6

NewcastleYouthWrestlingClub

D2

64

Matthew Revas

5

OklahomaElite

D2

64

Aryn Johnson

 

PinKings

D2

64

Kuhron Ross

 

PinKings

D2

64

LADARION LOCKETT

1

PioneerWrestlingClub

D2

64

Isaiah Gonzales

 

SnyderTakedownClub

D2

64

CADE GILBERT

 

SULPHURYOUTHWRESTLINGCLUB

D2

64

Reed McMurtrey

 

TuttleTakedownClub1

D2

64

Wacey Schalla

 

WeatherfordYouthWrestling

D2

67

Ethan Beloncik

2

ChandlerTakedownClub

D2

67

Burright Ethan

 

DivisionBellWrestling

D2

67

Fixico Joe

3

DivisionBellWrestling

D2

67

Alec Little

5

EdmondGenerals

D2

67

Zach Dawson

4

LawtonStorm

D2

67

Cody Hughbanks

1

MaizeWrestlingClub1

D2

67

Patrick Crisp

 

PinKings

D2

67

Joey McGrew

 

PoncaCityKidsWrestling1

D2

67

Eli Ramirez

6

SCOutlaws1

D2

67

Jayden Moore

 

Stilwellyouthwrestling1

D2

67

Braden Hall

 

TeamGuthrieYouthWrestling

D2

67

Tater Grantham

 

WestmooreJaguars2

D2

70

miles tyree

 

Alvawrestlingclub

D2

70

Angelo Ferrari

1

BestTrainedWrestling

D2

70

Kobe Smith

5

ChandlerTakedownClub

D2

70

Cam Leake

 

CommandoWrestlingClub

D2

70

Bryson Kelley

3

CushingTigerWrestling

D2

70

Wesley Koby

4

DivisionBellWrestling

D2

70

Jake Irwin

 

DuncanYouthWrestling

D2

70

Michael Jarniven

 

ElRenoLittleLeagueWrestling

D2

70

J.D. Sigman

 

LittleAxeTakedownClub2

D2

70

Isaac Moore

 

MatrixGrappling

D2

70

Jackson Pickelsimer

 

MatrixGrappling

D2

70

Kavyne Orr

6

NormanGrapplingClub

D2

70

Luke Eschenheimer

2

R.A.W.

D2

70

Alvis Bryson

 

WeatherfordYouthWrestling

D2

70

Marcus Avalos

 

Wesleywrestling

D2

75

Tallon Moiser

 

ArdmoreTakedownClub

D2

75

Colton Hainzinger

 

BartlesvilleWrestlingClub

D2

75

Arturo Zavala

 

BestTrainedWrestling

D2

75

Clayton Vance

4

BlanchardWrestling

D2

75

Abraham Flores

 

ClevelandTakedownClub

D2

75

Lennon Pollard

 

CushingTigerWrestling

D2

75

Izzy Robles

 

ElRenoLittleLeagueWrestling

D2

75

Ronan Wunsch

1

KansasYoungGuns

D2

75

Luke Newton

 

KatyAreaWrestlingClub

D2

75

Gage Graham

5

LawtonStorm

D2

75

J.B. Thomas

 

MorrisonWildcats

D2

75

Jace Thompson

 

NewkirkTakedownClub

D2

75

Blake Bristow

 

PoncaCityKidsWrestling1

D2

75

BOSTON POWELL

2

STANDFASTWRESTLING

D2

75

Andrew Mullin

 

Stilwellyouthwrestling1

D2

75

Caston Meadows

3

YukonYouthWrestling

D2

83

Payton Pierce

1

BestTrainedWrestling

D2

83

Kaleb Owen

 

BlackwellWrestlingClub

D2

83

Drew Bockover

3

KansasYoungGuns

D2

83

Julian Rash

4

LawtonStorm

D2

83

GARRETT RITTER

2

PioneerWrestlingClub

D2

83

Luke Brooks

5

PoteauYouthWrestling

D2

83

Lane Nohelty

 

R.A.W.

D2

83

Jaxon Stone

 

Tahlequah

D2

83

Peyton Carter

 

WoodwardYouthWrestling

D2

90

Brayden Nelson

 

GlenpoolWarriorWrestlingClub

D2

90

Coal Madison

1

TeamGuthrieYouthWrestling

D2

90

Tyler Kidd

 

TeamTalons

D2

105

Bronx Wood

1

AndoverJaguarsWrestling

D2

105

Corey Marazas

4

BlackwellWrestlingClub

D2

105

John Marcus Dodson

 

BorgerYouthWrestling

D2

105

Gunner Wilson

 

CatoosaWrestling

D2

105

Hightower Brezlyn

 

DivisionBellWrestling

D2

105

Thomas Ricky

2

DivisionBellWrestling

D2

105

River Barton

3

MorrisonWildcats

D2

105

Blake Raglin

 

PRYORTIGERS

D2

105

Jadon Hellerud

 

TeamPunisher

D2

105

Hayden Hillier

 

WoodwardYouthWrestling

D2

105

Tanner Newman

 

WoodwardYouthWrestling

D2

HWT

Jacob Brunson

1

CarlAlbertLittleLeagueWrestlingClub

D2

HWT

JAKOBE SANDERS

 

PioneerWrestlingClub

D2

HWT

Kyler Carey

 

TeamStealth

D3

52

Owen Martin

2

BerryhillLittleChiefs3

D3

52

Aden Sanders

 

BlanchardWrestling

D3

52

Boog Jeffries

6

Ironmanwrestling

D3

52

Ben Skaggs

 

Kingselectwrestling

D3

52

Hunter Coldiron

 

PerryOpenMaroons

D3

52

Andrew Kramer

1

SOTAcademy

D3

52

Braden Potts

 

TuttleTakedownClub1

D3

52

Ashton Bennert

5

WesleyWrestling2

D3

52

Krystian Moore

3

WestmooreJaguars2

D3

52

William Heger

4

YukonYouthWrestling

D3

55

Cole Brooks

 

CardinalWrestling

D3

55

Guy Clevenger

 

CatoosaWrestling

D3

55

Caden Holman

3

ChandlerTakedownClub

D3

55

Brody Gee

5

cowetatakedownclub

D3

55

Kaiser Simpson

4

CushingTigerWrestling

D3

55

Logan whitten

 

EmpireBulldogs

D3

55

CONLEY LOGUE

 

GROVETAKEDOWNCLUB

D3

55

Huntter Slater

 

MatrixGrappling

D3

55

Dawson Guidry

 

NewkirkTakedownClub

D3

55

Chapman McKown

2

OklahomaElite

D3

55

SAM SMITH

 

PioneerWrestlingClub

D3

55

Barrett Hilton

 

SandSpringsOpen2

D3

55

Tristan Grounds

6

TuttleTakedownClub1

D3

55

Josiah Pina

1

WesleyWrestling2

D3

55

Samara Chavez

 

WesleyWrestling2

D3

55

Shelton Chastain

 

WestmooreJaguars2

D3

58

Zeke Wheeler

 

BarNone

D3

58

Wyatt Meredith

3

BerryhillLittleChiefs3

D3

58

Kade Moore

1

BestTrainedWrestling

D3

58

Kaden Smith

 

BridgeCreekBobcats

D3

58

Kaizyn Kraft

 

BridgeCreekBobcats

D3

58

Colin Jackson

4

CommandoWrestlingClub

D3

58

Cody Woods

5

DerbyWrestlingClub1

D3

58

Kaleb Kerr

 

EdmondGenerals

D3

58

Cale Walden

6

Ironmanwrestling

D3

58

Landen Nelson

 

LawtonStorm1

D3

58

Tucker Owens

2

MatrixGrappling

D3

58

Antonio Mendoza

 

OmadaKitrinos

D3

58

Preston Lee

 

PoncaCityKidsWrestling1

D3

58

Brenden Mahan

 

TeamGuthrieYouthWrestling

D3

58

Bubba Wright

 

WichitaWrestlingClub

D3

61

Hunter Waits

 

BerryhillLittleChiefs3

D3

61

Kenneth Adams

3

BerryhillLittleChiefs3

D3

61

Kaiden Ailey

 

BlackwellWrestlingClub

D3

61

Wheeler Williams

 

BlanchardWrestling

D3

61

Silas Carney

 

BrokenArrowTakedown

D3

61

Zion Younts

4

BrokenArrowTakedown

D3

61

Garett Strickland

 

CardinalWrestling

D3

61

Jordan Cullors

1

CardinalWrestling

D3

61

Lane Hargrove

 

ElkCityYouthWrestling

D3

61

PACEN CRITTENDEN

 

GROVETAKEDOWNCLUB

D3

61

Jazen Brown

6

Ironmanwrestling

D3

61

Ryan Burk

 

Ironmanwrestling

D3

61

Zane Stephens

 

McloudTakedownClub

D3

61

Aidan ODell

 

NewkirkTakedownClub

D3

61

GABRIEL FONTANEZ

 

PioneerWrestlingClub

D3

61

Jakeb Snyder

2

R.A.W.

D3

61

Allyn Orndorff

 

ScorpionsWrestling

D3

61

Case Rich

 

SCOutlaws1

D3

61

Reeves Baller

5

SOTAcademy1

D3

61

Jim Mullin

 

Stilwellyouthwrestling1

D3

61

Preston Reed

 

YukonYouthWrestling

D3

64

Max Black

 

BerryhillLittleChiefs3

D3

64

Drake Acklin

 

CardinalWrestling

D3

64

George Delonia III

 

CommandoWrestlingClub

D3

64

Conner Knapp

 

DeerCreekOptimistWrestling

D3

64

Riley Herndon

 

ElkCityYouthWrestling

D3

64

Shaun Muse

3

Ironmanwrestling

D3

64

Chris Noble

 

LawtonStorm

D3

64

John Wiley

2

MatrixGrappling

D3

64

Reece Moffett

4

MatrixGrappling

D3

64

QUENTIN SCHANE

 

NewcastleYouthWrestlingClub

D3

64

Kasan ODell

 

NewkirkTakedownClub

D3

64

Ryan Huntley

 

NormanGrapplingClub

D3

64

Carter Young

1

R.A.W.

D3

64

Cayden Condit

 

SOTAcademy5

D3

64

Grant Edwards

 

SperryWrestlingClub

D3

64

JJ Head

 

TuttleTakedownClub1

D3

64

Tyler Muth

 

TuttleTakedownClub1

D3

67

Brent Dawson

 

BridgeCreekBobcats

D3

67

Aidan Hill

 

BrokenArrowTakedown

D3

67

Blazik Perez

2

BrokenArrowTakedown

D3

67

Ashondra Valencia

 

CommandoWrestlingClub

D3

67

Ayden Little

5

EdmondGenerals

D3

67

Adrian Parker

 

ElginGrapplers

D3

67

Coby Skelton

 

ElkCityYouthWrestling

D3

67

Jackson Speer

4

Ironmanwrestling

D3

67

Nicky Jones

 

MooreLions

D3

67

CLAYTON BOOKOUT

 

NewcastleYouthWrestlingClub

D3

67

Riley Jansing

 

OklahomaElite

D3

67

Andres Mendoza

 

OmadaKitrinos

D3

67

Gabriel Roland

1

PoncaCityKidsWrestling1

D3

67

Caden Warren

 

PoteauYouthWrestling

D3

67

Karsten Rice

 

R.A.W.

D3

67

Kooper Doucet

 

SCOutlaws1

D3

67

Keegan Prado

3

TeamPunisher

D3

67

Christopher Wohrley

 

TeamStealth

D3

70

Traven Hutton

 

ArkCityTakedownClub

D3

70

Hughie Holland

 

AzleWrestlingClub

D3

70

Jackson Berg

 

AzleWrestlingClub

D3

70

Jay Stahl

 

BestTrainedWrestling

D3